Ο Δήμος Βέροιας ευχαριστεί τους 5 φίλους που αντικατέστησαν το παγκάκι κάτω από τη Μονή Καλλίπετρας
- Αναρτήθηκε από τον Χρήστος Βοργιάδης
- Κατηγορία Αυτοδιοίκηση
Ο Δήμος Βέροιας θα ήθελε να ευχαριστήσει δημόσια την παρέα των πέντε νέων που ανέλαβε την πρωτοβουλία να αντικαταστήσει το παγκάκι κάτω από τη Μονή Καλλίπετρας, σε ένα σημείο εξαιρετικό τοπόσημο της περιοχής μας με θέα τα στενά του Αλιάκμονα.
Στον Παύλο, τον Νίκο, τον Αντώνη, τον Ντάνιελ και τον Τόλη αξίζουν συγχαρητήρια τόσο για την αφιλοκερδή προσφορά τους, την προσωπική εργασία, την αντικατάσταση της κατεστραμμένης κατασκευής και της ευαισθησίας που επέδειξαν, για ένα σημείο αναφοράς τόσο για τους Βεροιώτες όσο και για εκείνους που επισκέπτονται τον μοναδικής φυσικής ομορφιάς, τόπο μας.
Τελευταία άρθρα από τον/την Χρήστος Βοργιάδης
- «Μείωση της ρύπανσης νερού από γεωργική δραστηριότητα» - Ανάρτηση οριστικού πίνακα αποτελεσμάτων
- Peugeot Motocycles: Νέο Django, Ένα σύμβολο γαλλικής φινέτσας
- Βέροια: 1ο Λογγά Party at River
- Γεωργικές προειδοποιήσεις για το Αμπέλι
- Τάσος Μπαρτζώκας: Νέα γενναία χρηματοδότηση για το αρδευτικό δίκτυο - νέο αγωγό της Μελίκης!